Vypnout reklamy

Honor 9X Pro a 9A v ČR

HONOR 9X PRO a 9A

Nový mobilní telefon značky Honor se prodává v české republice. Jedná se o Honor 9X Pro a Honor 9A. K dispozici i se slevou v rámci exkluzivního prodejce Datart a českými YouTubery. Akce platí do 30. července 2020.

Slevové kódy zveřejní YouTubeři Nakashi Gaming, Vendali nebo Mattem. Jedná se o kupóny na slevu v hodnotě 300 Kč.

Slevový kupón najdete i v Honor klubu na stránce https://community.hihonor.com/cz/topic/16465/detail.htm

Honor 9A

Telefon vydrží až 32 hodin s voláním a 4G podporu. Telefon má aplikace z obchodu AppGallery. Dále nabízí 5000 mAh baterií a zvládne tak přehrávat videa po celých 37 hodin. Telefon můžete připojit k jinému telefonu a začít ho nabíjet.

HONOR 9A
HONOR 9A

Technologie Huawei Histen 6.0 s party modem umožňuje přehrávat písničky s vysokou kvalitou zvuku. Úložiště se 64GB lze rozšířit na 512GB.

Honor 9X Pro

Výkonný mobilní telefon se 7nm Kirin 810 čipem. Má k dispozici dvě jádra A76 a 6 úsporných jáder A55. S Honor 9X Pro budou hry plynulé a to také díky technologií GPU Turbo 3.0. Telefon poskytuje plynulý herní zážitek pro 23 populárních her jako je PUBG Mobile, NBA 2k19 a další.

HONOR 9X Pro
HONOR 9X Pro

Chlazení je za pomocí kapaliny, která efektivně odvádí teplo. Nedochází tak ke snížení výkonu procesoru z důvodu přehřátí.

Perfektní fotoaparát 48MPx

Telefon Honor 9X Pro má také 48MPx fotoaparát se třemi senzory. Díky cloně f/1.8 je focení ve tmě radost. Snímky jsou zároveň ostré. Širokoúhlý fotoaparát zvládá rozšířit perspektivu fotky a s 2MPx hloubkovým senzorem vytvoříte vícerozměrné fotografie. Selfie kamera je u tohoto modelu vyskakovací.

Oblíbené aplikace

Aplikace, které potřebujete stáhnout do telefonu, tak můžete buď to přes AppGallery, který se neustále vyvíjí nebo využít unikátní aplikaci v telefonech Honor a Huawei a to je aplikace Petal Search, která vyhledává aplikace přímo.

Do telefonu si tak nainstalujete cokoliv chcete.