Vypnout reklamy

Honor už představil lehce svůj telefon Honor View 20 v Hong Kongu a to s dírou v displeji. Chce tak zaútočit na Samsung s jeho telefonem Samsung Galaxy A8s. Nový telefon dorazí s technologií Link Turbo pro využití Wi-Fi + 4G sítě najednou a zároveň dorazí se 48MPx kamerou na zadní straně.

Senzor kamery je Sony IMX586. Jedná se o opravdu silný stroj, který se objeví na trhu v Číně od 26. prosince. Již teď je telefon propagován na sociálních sítích. K dispozici máme tři plakáty, které odhalují přední část telefonu Honor V20. Ovládání hlasitosti a tlačítko pro zapnutí je ne pravé straně zařízení a pro sluchátko je v rámečku.

Dostupnost a barvy

Všechny tři plakáty jsou ve třech různých barvách. To znamená, že telefon dorazí minimálně ve třech barevných variantách a to šedá, červená a modrá. Nevíme, jestli tady bude typická barva gradient.

V celém světě pak očekáváme telefon od 22. ledna, kde se má představit v Paříži, Francie. Zároveň zde bude informace o ceně a dostupnosti.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.