Vypnout reklamy

Honor Play odhalen pro evropský trh

Máme za sebou oznámení od Sony, ale tím to nekončí, protože k dispozici máme nového hráče na trhu a tím je Honor Play. Telefon, který je víceméně určen pro hráče. Nízká cena a vysoký výkon, to je to, s čím vyšel Huawei do boje.

Čip a spolupráce s vývojáři hry PUBG

Honor Play bude disponovat čipem Kirin 970, který patří do vlajkových telefonu. Nicméně telefon byl v minulosti představen v Indií, ale teď jde na pulty v Evropě. Honor Play je samozřejmě propagován jako herní telefon, takže disponuje funkcí GPU Turbo. Je to již osmé zařízení od firmy Huawei, které disponuje tuto přetaktovací funkci. GPU turbo zlepšuje výkon a snižuje zátěž na baterií.

Zároveň je tady partnerství se hrou PUBG, takže je na danou hru optimalizován a disponuje 10 vibračními módy, které vibrují podle toho, jakou zbraň ve hře používáte.

Honor Play Player Edition Red a Player Edition Black

Honor Play Player Edition Red a Player Edition Black

Honor Play byl představen ve dvou barevných variantách. Jedná se o Player Edition Red a Player Edition Black. Na zadní straně taktéž vidíme snímač otisků prstů. Krom toho telefon dorazí i ve standardních barvách jako je černá, modrá a fialová.

Cena

Telefon by měl stát v Evropě asi 329€, což je něco okolo 7000,- Kč. Dorazí ve variantě 4/64GB a pokud chcete edici Player, tak si zaplatíte o 500,- Kč více. Telefon bude dostupný v prodeji online nebo offline u prodejců.

Zdroj