Vypnout reklamy

Máme za sebou oznámení od Sony, ale tím to nekončí, protože k dispozici máme nového hráče na trhu a tím je Honor Play. Telefon, který je víceméně určen pro hráče. Nízká cena a vysoký výkon, to je to, s čím vyšel Huawei do boje. Čip a spolupráce s vývojáři hry PUBG Honor Play bude disponovat […]

Máme za sebou oznámení od Sony, ale tím to nekončí, protože k dispozici máme nového hráče na trhu a tím je Honor Play. Telefon, který je víceméně určen pro hráče. Nízká cena a vysoký výkon, to je to, s čím vyšel Huawei do boje.

Čip a spolupráce s vývojáři hry PUBG

Honor Play bude disponovat čipem Kirin 970, který patří do vlajkových telefonu. Nicméně telefon byl v minulosti představen v Indií, ale teď jde na pulty v Evropě. Honor Play je samozřejmě propagován jako herní telefon, takže disponuje funkcí GPU Turbo. Je to již osmé zařízení od firmy Huawei, které disponuje tuto přetaktovací funkci. GPU turbo zlepšuje výkon a snižuje zátěž na baterií.

Zároveň je tady partnerství se hrou PUBG, takže je na danou hru optimalizován a disponuje 10 vibračními módy, které vibrují podle toho, jakou zbraň ve hře používáte.

Honor Play Player Edition Red a Player Edition Black

Honor Play Player Edition Red a Player Edition Black

Honor Play byl představen ve dvou barevných variantách. Jedná se o Player Edition Red a Player Edition Black. Na zadní straně taktéž vidíme snímač otisků prstů. Krom toho telefon dorazí i ve standardních barvách jako je černá, modrá a fialová.

Cena

Telefon by měl stát v Evropě asi 329€, což je něco okolo 7000,- Kč. Dorazí ve variantě 4/64GB a pokud chcete edici Player, tak si zaplatíte o 500,- Kč více. Telefon bude dostupný v prodeji online nebo offline u prodejců.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.