Vypnout reklamy

Nový high-end čip s integrovaným 5G modemem dorazí na nový mobilní telefon Honor View 30. V Číně telefon vystupuje pod V30 a ve světě jako View 30.

17.9.2019

Honor View 30 dorazí s Kirin 990 a 5G podporou

Jak jde vidět, tak většina nových vlajkových telefonu dorazí již s 5G podporou. Krom toho integrace modemu do čipu zvýší následné rozšíření této 5G podpory, což je skvělá zpráva.

Na této integraci pracuje nejen Huawei, ale i Qualcomm s novým čipem Snapdragon 865 (představí se v prosinci). K dispozici tedy máme jako první informaci, že čip Kirin 990 bude v telefonu Honor 30.

Honor View 30 s Kirin 990
Honor View 30 s Kirin 990

Na plakátu vidíme název V30, který byl pro tento telefon potvrzen, avšak jedná se o název pro Čínský trh. Víme, že ve světě se pak takový telefon objevuje jako Honor View 30.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.