Honor Watch GS Pro a Honor Watch ES na našem trhu k dispozici

Světová značka Honor, která spadá pod značku Huawei, tak dnes vydala v české republice nové outdoorové hodinky Honor Watch GS Pro s 25denní výdrží baterie.

Honor Watch GS Pro

Společník na celých 25 dní a to na 1 plné nabití. Pokud se Vám aktivuje režim outdoorového tréninku, tak s vámi hodinky udrží tempo po dobu 100 hodin s GPS pak 48 hodin. Hodinky se znovu nabijí za 2 hodiny.

Hodinky jsou opravdu robustní a prošly zároveň 14 testy třídy MIL-STD-810G. Tyto testy simulují extrémní podmínky a to včetně teplotních, vlhkostních a vibračních prostředí. Proto jsou tyto hodinky vhodné na všechny sporty.

Hodinky disponují právě GPS. Zaznamenáváte tak trasu pomocí GPS a následně aktivujete režim zpáteční cesty. Dostanete se tak zpět do výchozího bodu.

Hodinky nabízejí až 100 a více sportovních režimů. Automaticky tak zaznamenávají údaje o cvičení uživatelů v reálném čase.

Pokud se bude blížit špatné počasí, tak vás hodinky budou varovat. Hodinky zvládají počítat východ i západ slunce a detekují příliv a odliv (pouze ve vybraných městech).

Zavřené posilovny? Řešení s hodinkami Honor Watch ES

Tyto hodinky mají osobního virtuálního trenéra, kde je 12 animovaných simulací tréninkových kurzů a 44 animovaných pohybových cvičení, které vám budou ve cvičení pomáhat, jak je správně provádět. V době zavřených posiloven se to hodí.

Velký displej s 1.64 palcovým AMOLED má spoustu ciferníků, které si můžete přizpůsobit. Dále mají hodinky k výběru silikonové řemínky a to různých barev. Nastavte si funkce na hodinkách, jako je počítání kalorií, monitorování srdečního tepu a výdrže baterie.

Je zde i novinka prémiového monitorování zdraví s Honor Watch ES získáte přesná data o okysličení krve SPO2, srdeční frekvencí a stresu. Hodinky detekují i váš spánek a jeho fáze.