Vypnout reklamy

Hra Ace Angler: Fishing Spirits M

Jde o populární Japonskou hru, která se dostala na mobilní telefony právě z Nintendo Switch. Optimalizovaná je dostatečně a právě na dotykové ovládání.

Bandai Namco vydalo novou mobilní hru své populární herní série Ace Angler Fishing Spirits. Hra přichází z Nintendo Switch a jde o arkádovou hru, ve které musí hráči začít chytat ryby.

Ace Angler byla původně arkádová Japonská hra, která se nedostala do světa, ale nyní Bandai Namco tuto hru uvolnilo do celého světa a můžete si ji zahrát. Chytat budete různorodé ryby, kde budou ryby jako jsou klauni a mnohem více. Budete také získávat medaile k tomu, abyste si pak mohli zakoupit lepší háčky pro záchyt ryb.

Tato hra byla na Switchi od roku 2019 a prodala na více jak 850 000 kopií. Tato mobilní verze přináší podobnou akci, jako jste znali z Nintendo Switch. K dispozici je více jak 100 různých typů vodních stvoření k chytání. Není to sice super realistické, ale je to zábavné. S chytáním ryb si také zaplníte svou rybářskou encyklopedií.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.2

Popis

Jde o populární Japonskou hru, která se dostala na mobilní telefony právě z Nintendo Switch. Optimalizovaná je dostatečně a právě na dotykové ovládání. Nakupujte si lepší háčky pro lovení ryb a získávejte ocenění.