Vypnout reklamy

Máme tady parádní android hru, která se odehrává v autoškole. Budete se učit řídit, což není úplně jednoduché. Snažte se dostat s vozidly co nejdále. Dejte si při průjezdech pozor, abyste do nikoho nevrazili a našli jste vždy tu správnou cestu. Budete řídit různé vozidla různých velikostí, takže se naučíte, jak zvládat kritické situace. K […]

Máme tady parádní android hru, která se odehrává v autoškole. Budete se učit řídit, což není úplně jednoduché. Snažte se dostat s vozidly co nejdále.

Dejte si při průjezdech pozor, abyste do nikoho nevrazili a našli jste vždy tu správnou cestu. Budete řídit různé vozidla různých velikostí, takže se naučíte, jak zvládat kritické situace.

K dispozici jsou vozidla typu SUV, MUV a sedan. Přepínejte si své řidičské módy mezi manuálem a automatickým řazením a užijte si zábavu podle toho, co vám více vyhovuje. Nejdůležitější však je, abyste získali dostatek mincí. Odemkněte si veškerá vozidla.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Driving School 19
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.