Hra na mobil Fortnite i na mobilním telefonu

Asi stejně jako PUBG, tak i Fortnite přijde na mobilní telefony a to z PC a konzolích. Fortnite se dostane na mobilní telefony se systémem Android a iOS. Nejvíce zajímavé je hlavně to, že hráči z Android nebo iOS si budou moci zahrát s těmi na PC a konzolích. Nicméně je to takové divné, protože […]

Fortnite hra

Asi stejně jako PUBG, tak i Fortnite přijde na mobilní telefony a to z PC a konzolích. Fortnite se dostane na mobilní telefony se systémem Android a iOS.

Nejvíce zajímavé je hlavně to, že hráči z Android nebo iOS si budou moci zahrát s těmi na PC a konzolích. Nicméně je to takové divné, protože hráč na PC má o něco jednodušší ovládání. Právě Fortnite je hra, která předběhla PUBG a proto se vývojáři z PUBG rozhodli hru vydat alespoň na Kanadském Google Play.

Video ze hry

Mobilní verze této hry by měla být téměř identická z PC a konzolích, což je skvělé, že i mobilní telefony dokážou zvládat takovéto grafické zpracování.

Hru si zahrajete hlavně online a klidně se 100 hráči na herní ploše. Teď záleží jen na vás. K dispozici bude možnost si zahrát i s hráči z PC a Playstation 4. Nicméně hra není stále k dispozici. Android verze přijde za několik měsíců.