Samsung Galaxy Note 9 přijde s nabitým účtem do hry Fortnite

Samsung plánuje se svým telefonem obrovskou kampaň. Právě s koupi telefonu Samsung Galaxy Note 9 obdržíte exkluzivně hru Fortnite a zároveň obdržíte i pořádně nabitý účet pro nákup věcí. Samsung telefon propaguje jako telefon na práci i hry. Zároveň firma Epic Games, která stojí za vývojem právě této battle – royale hry Fortnite, nebude hru prodávat na Google […]

Fortnite hra

Samsung plánuje se svým telefonem obrovskou kampaň. Právě s koupi telefonu Samsung Galaxy Note 9 obdržíte exkluzivně hru Fortnite a zároveň obdržíte i pořádně nabitý účet pro nákup věcí. Samsung telefon propaguje jako telefon na práci i hry.

Zároveň firma Epic Games, která stojí za vývojem právě této battle – royale hry Fortnite, nebude hru prodávat na Google Play obchodu a to právě z důvodu 30% podílů na výdělku ze strany Google. Tím pádem bude hra nabízená přímo a instalace tak bude jinak než jste zvyklí. Nicméně určitě to bude jednoduchým způsobem.

Fortnite není ani na Steamu

Byl to docela jasný krok ze strany této firmy, protože samotné Fortnite není dostupné ani přes službu Steam na PC.

Samsung má také v plánu pro ty, kteří si nový Galaxy Note 9 před objednají, tak získají 15 000 V-Bucks na účet Fortnite. Tato informace se objevila v kódu. To znamená, že každý člověk kdo si před-objedná telefon obdrží cca 150$.

Zdroj