Vypnout reklamy

Hra Mini Football

Mini fotbalová hra, kde si postavíte vlastní tým, se kterým pak budete vyhrávat jednotlivé zápasy a protivník se vás bude bát. Buďte vždy

Nasaďte na své nohy kopačky a vydejte se na zápas. Jde o zcela novou fotbalovou hru, která sice nedosahuje takových kvalit, jako třeba hra FIFA, ale na mobilní telefony je naprosto dostačující. V této Mini Fotbalové hře si užijete perfektní hratelnost, hezkou grafiku a tím i spoustu zábavy Vybudujte si ten nejsilnější tým, který kdy existoval.

Jde o příležitostnou hru, kde si užijete spoustu zábavy. Nemusíte tak ztrácet čas nekonečnými mechanikami, učením se, ale jednoduše vyberete a nastoupíte přímo do akce. Budujte, vylepšujte a upravujte svůj tým. V této hře bude potřeba udělat vše pro to, abyste vyhráli. Proměňte svůj tým na takový, kterého se budou oponenti obávat. Hra nabídne více jak 100 možností úprav, jako je změna loga, triček, ponožek, bot.

Pojmenujte svůj vlastní tým, upravujte si hratelnost a zažijte tak nekonečnou zábavu. Hra nabízí 5 unikátních stadiónů, které budou větší a hlasitější Nicméně vývojáři se neustále snaží o nové možnosti ve hře, a tak nabízí i další stadióny. Určitě tedy zůstaňte hře věrní a užijte si tak neskutečnou zábavu. Vyšplhejte se v žebříčku hráčů na přední příčky a vyhrávejte úžasné ceny a vždy buďte na TOP místě.

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Mini fotbalová hra, kde si postavíte vlastní tým, se kterým pak budete vyhrávat jednotlivé zápasy a protivník se vás bude bát. Buďte vždy na nejvyšších příčkách v žebříčků.