Vypnout reklamy

Hra na mobil Aggretsuko

Vydáno dne: 28.8.2020

Jedná se o parádní hru Aggretsuko, která má postavičku ze známého seriálu na Netflixu. Jedná se o logickou hru, kde musíte spojovat jednotlivé prvky.

Aggretsuko je animovaný krátkometrážní seriál na Netflixu a nyní tady máme hezkou logickou hru. Co to vlastně Aggretsuko je?

Jedná se o příběh Retsuka, červené pandy, která pracuje v korporaci. Vysnila si život plné zábavy, ale realita je trošku jiná a její šéf ji bombarduje úkoly.

Nicméně stres dělá své a proto se rozhodla, že si užije metalové karaoke, kde se vyřve z tohoto života. Retsuko tak trošku pochopila, že život není tak jednoduchý. Ve hře však řešíte různé logické úlohy a nikoliv příběh seriálu.

Další zajímavé příspěvky
Hra na mobil Age of Z Origins
Age of Z Origins

Nová strategická hra, která se odehrává v apokalypse. Vaším úkolem je, abyste nepřátele porazili. Vybudujte si silnou armádu.

8 praktických aplikací na cestování

Praktické cestovatelské aplikace, které vám určitě pomohou v případě, kdy plánujete nějaký ten výlet a chcete, aby vše mělo hladký Přečíst si více

Hra na mobil Stumble Guys
Stumble Guys

Jedná se o skvělou online hru, ve které hrajete až se 32 hráči na herní ploše. Vaším úkolem je, abyste Přečíst si více

Pocket City 2 ve vývoji
Pocket City 2

Pocket City 2 je ve vývoji a bude brzy k dispozici na mobilních telefonech. Vývojáři oznámili, že na druhém dílu Přečíst si více