Vypnout reklamy

Hra Real Snooker 3D

Jedná se o zábavnou hru, kde je potřeba získat vysoké skóre a to tak, že dostanete jednotlivé koule na své místo. Dejte se

Zahrajte si zábavný billiard. Trefte veškeré barvičky do míst, kam patří a dejte si pozor, aby tam nespadla černá. Pro některé velmi návyková hra. Vyzvěte své kamarády na zápasy a hrajte proti hráčům s umělou inteligencí.

K dispozici je mód Snooker a Practice. Pokud jste fanouškem Snookeru, tak jste tady správně. Svůj kulečnikový stůl můžete upravit podle vlastního uvážení. Je zde několik barev a vzorů tkanin. Jde o ideální způsob, jak si vyzkoušet různé hry.

Hra má hezkou grafikou, příjemně se ovládá, takže není se nic složitého učit. Zahrajte si prvně tréninkový režim, kde budete relaxovat a hrát bez jakýchkoliv pravidel. Postupně se pak dostáváte do formy a hrajete proti hráčům. Trénink tedy skončí a zahrajte si buď to sami nebo s druhým hráčem. Lze hrát normálně online s kamarády nebo počítačem. Hra je zcela zdarma.

Real Snooker 3D
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.7

Popis

Jedná se o zábavnou hru, kde je potřeba získat vysoké skóre a to tak, že dostanete jednotlivé koule na své místo. Dejte se do toho.