Hra Rubik Cube Solver

Inovativní Řešitel Rubikovy kostky s funkcí skenování, 3D modelem a podporou 20 jazyků!

Pokud jste vždycky chtěli vyřešit Rubikovu kostku, ale nikdy jste nenašli tu správnou techniku nebo trpělivost, pak je zde řešení. Představujeme Řešitel Rubikovy kostky – inovativní nástroj, který vám pomůže rozlousknout tento populární hlavolam!

Jedním z největších přínosů této aplikace je Camera Input. S touto funkcí můžete naskenovat barvy vaší Rubikovy kostky pomocí fotoaparátu. Již žádné zdlouhavé zadávání dat. Pokud však preferujete tradiční metody, můžete využít Ruční zadávání, kde barvy jednoduše vkládáte výběrem nástroje v uživatelském rozhraní.

Dalším vynikajícím prvkem je Virtuální kostka. S touto funkcí získáte realistický 3D model Rubikovy kostky, který můžete ovládat podle svých představ. Funkce 3D modelu zahrnují ovládání rychlosti animace, Zoom/Pan a schopnost přeorientovat na počáteční stav.

A co je na tomto nástroji nejlepší? Cube Solver podporuje až 20 jazyků! Bez ohledu na to, odkud pocházíte, můžete objevit, jak vyřešit Rubikovu kostku ve svém rodném jazyce. Toto je bezpochyby nejjednodušší způsob, jak se naučit řešit tento záhadný hlavolam.

Takže, dokážete vyřešit Rubikovu kostku? Nebojte se to zkusit s Řešitelem Rubikovy kostky. Ať už preferujete skenování nebo ruční zadávání, tento nástroj vám poskytne 3D řešení snadno a rychle!

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Inovativní Řešitel Rubikovy kostky s funkcí skenování, 3D modelem a podporou 20 jazyků!