Vypnout reklamy

V této android hře budete muset vymyslet strategií, se kterou své nepřátele zničíte. Pohybujete se po mřížce a vyhledáváte skrytá místa.

Android logická hra Spy Tactics ve které budete muset udělat vše pro to, abyste dokončili několik náročných misí před vámi. Je potřeba ničit speciální objekty, sesbírat skrytá data, eliminovat nebezpečí.

Udělejte vše proto, abyste překalkulovali veškerý krok, než ho uděláte. Vaší nepřátele jsou ozbrojeni, takže je potřeba využít veškerých svých špionážních schopností.

V této hře se musíte dostat co nejdále to bude možné. Dejte si pozor na skrytá místa, protože ta vás mohou překvapit. Ve hře vás čeká spousta zábavy, hezká grafika a jednoduché ovládání.

Aplikaci nebo hru si stáhněte zde

Spy Tactics
Price: Free+

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.