Vypnout reklamy

Hra Timer Raiders

Zábavná hra se skvělou grafikou, hratelností a spoustou možností. Jde o MMORPG hru, tedy máte na výběr z několika tříd postav, které zároveň

YOOZOO Games oznámila novou hru, která se jmenuje Time Raiders a patří mezi MMORPG. Nyní je ve veřejné betě, takže si ji klidně můžete zahrát, protože se k ní každý dostane. Vývojářem hry je společnost Gtarcade a jde o MMORPG hru ve východním stylu, kde budete prozkoumávat tajemná zákoutí.

Samozřejmostí jsou i strašidelná monstra, která budou bránit v postupu hrou. Ti na vás čekají na každičkém rohu, což je docela nebezpečné, ale vy budete moci s naprostou lehkostí prozkoumávat tento 3D svět, který je vytvořen opravdu v hezkém grafickém zpracování. Hra se může pochlubit tajemnými labyrinty a katakombami. Nechybí ani monstrózní hybridy a lze si vybrat z řad několika tříd postav.

Vlastně si ve hře najdete svůj herní styl, se kterým se pak vydáte do boje. Jsou zde kouzelníci, krvelačného hrdinu nebo výbušného hrdinu. Je tedy na vás, na kterou stranu se postavíte a s kým se vydáte do boje. Hráči si budou moci upravovat vzhled své postavy, obličeje i barvu očí. Nejde tak o žádnou indie záležitost, ale jde o plnohodnotnou AAA hru, ve které musíte ukázat své schopnosti v plné parádě. Hra tedy nabízí spoustu míst, kde se vše bude odehrávat, možnost si vybírat své zbraně a další předměty, se kterými se vydáte do boje a kromě toho narazíte na krvelačné zombie v katakombách a objevíte nová místa na prozkoumání.

Time Raiders
Price: Free

  • Grafika
  • Zábava
  • Hratelnost
4.3

Popis

Zábavná hra se skvělou grafikou, hratelností a spoustou možností. Jde o MMORPG hru, tedy máte na výběr z několika tříd postav, které zároveň můžete upravovat.