Vypnout reklamy

HTC neodchází z mobilního průmyslu. Připravuje další telefony.

Vydáno dne: 23.11.2018

HTC se nevzdává bez boje a představí další telefon ještě před koncem tohoto roku. Má se jednat o inovaci pro rok 2019. Společnost plánuje integrovat umělou inteligenci a 5G technologií k ještě silnějšímu mobilnímu portfoliu. Ještě tento rok proto uvidíme představení nového telefonu HTC U12 Life, který bude mít 6GB/128GB. Telefon je v této chvíli […]

HTC se nevzdává bez boje a představí další telefon ještě před koncem tohoto roku. Má se jednat o inovaci pro rok 2019. Společnost plánuje integrovat umělou inteligenci a 5G technologií k ještě silnějšímu mobilnímu portfoliu.

Ještě tento rok proto uvidíme představení nového telefonu HTC U12 Life, který bude mít 6GB/128GB. Telefon je v této chvíli dostupný v konfiguraci 4/64GB. Dále podporuje microSD, ale jedná se o hybridní slot, takže pokud chcete duální SIM, tak musíte upustit od microSD.

HTC U12 Life a VR/AR

HTC U12 Life a VR/AR

HTC dále bude pokračovat ve tvorbě VR/AR platformy a dorazí ještě s lepším obsahem. Jde vidět, že tato technologie ve spojení s mobilní jde ruka v ruce. Nicméně je tady velký tlak právě na 5G síť. Na tento vlak již nastupují společnosti Samsung nebo Huawei.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: