HTC U12 Life oficiálně představen

Právě telefon HTC U12 Life má dorazit s přívětivou cenou a zároveň výkonem. Telefon HTC U12 Life je takovou odlehčenou verzí právě vlajkového telefonu HTC U12+. Nový telefon dorazil s duálním fotoaparátem a drážkovaným designem. Design Právě dnes společnost HTC odhalila telefon HTC U12 Life, který se má stát dostupnějším mezi svými zákazníky. Mobilní telefon […]

HTC U12 Life

Právě telefon HTC U12 Life má dorazit s přívětivou cenou a zároveň výkonem. Telefon HTC U12 Life je takovou odlehčenou verzí právě vlajkového telefonu HTC U12+. Nový telefon dorazil s duálním fotoaparátem a drážkovaným designem.

Design

Právě dnes společnost HTC odhalila telefon HTC U12 Life, který se má stát dostupnějším mezi svými zákazníky. Mobilní telefon disponuje skvělou kombinací designu Liquid Surface s drážkováním. Trošku zadní část připomíná jeden z Pixel telefonu.

MoonLight HTC U12 life

MoonLight HTC U12 life

Fotoaparát

Tento chytrý telefon nabízí duální fotoaparát s rozlišením 16 + 5MPx a světelností (clonou) f/2.0 a fázovým ostřením. Očekávejte tak perfektní fotografie a rozostřené snímky u portrétu. Telefon zvládne nahrávat ve 4K.

Přední selfie fotoaparát je vybaven 13 MPx rozlišením, módem beauty, led bleskem, HDR a možnosti nahrávat v 1080p.

Nechybí ani detekce tváře, bokeh mód, panoramatický mód, HDR.

Displej a výkon

K dispozici je displej o velikosti 6 palců s FHD+ rozlišením (1080 x 2160) a poměrem stran 18:9. Qualcomm Snapdragon 636 se 4GB RAM se postará o výkon v aplikacích nebo hrách a 3600 mAh batérie se zase postará o dlouhou výdrž.

Cena

Twilight HTC U12 Life

Twilight HTC U12 Life

Telefon bude dostupný ve variantách Moonlight Blue a Twilight Purple za cenu 8 995,- Kč na stránkách htc.com

Zdroj: TZ