Ohlédnutí za týdnem: HTC U11, Google I/O a další detaily o Android O

Minulý týden byl docela náročný, jelikož byla Google I / O konference, kde se představovaly nejrůznější novinky a zároveň se více představil systém Android O. HTC zároveň vydal nový telefon U11, který získal obrovské skóre v DxOMark, kde se hodnotí fotoaparáty. Google na konferenci Google I/O představil novinky, jako je Google Assistent, Google Home, Youtube […]

rekapitulace_tydne

Minulý týden byl docela náročný, jelikož byla Google I / O konference, kde se představovaly nejrůznější novinky a zároveň se více představil systém Android O. HTC zároveň vydal nový telefon U11, který získal obrovské skóre v DxOMark, kde se hodnotí fotoaparáty.

Google na konferenci Google I/O představil novinky, jako je Google Assistent, Google Home, Youtube a další projekty. Nezapomněli ani na nový systém Android O nebo na systém pro slabší telefony Android Go.

Dále se objevily fotografie pravděpodobně prototypu OnePlus 5.

HTC U11 oficiálně

HTC U11

HTC U11

Telefon HTC U11 byl oficiálně představen a disponuje silným chipsetem Snapdragon 835. Tento chipset je použit i v Samsung Galaxy S8. Jedná se o nový vlajkový telefon společnosti HTC.

Odhalení OnePlus 5

Nový telefon bude pravděpodobně disponovat duálním fotoaparátem horizontálním způsobem, kde mezi čočkami bude LED blesk. Budou se prodávat pravděpodobně dvě varianty. Jedná disponuje 6GB a druhá 8GB RAM.

Nokia 8

Mohli jsme vidět na videu doposud neoznámené telefony. Nokia 3 a Nokia 5 jsme již viděli. Dále tu je Nokia 8 a Nokia 6..

Rekapitulace, co vše víme o Android O

Android O

Android O

Jak jsme již psali, tak na Android I/O byl představen Android o a jeho „lite“ verze Android GO, která je určena pro slabší telefony. Jedná se o telefony, které mají 1GB RAM a méně. Android O bude disponovat novými funkcemi, jako je třeba okno v okně, lepší výdrž baterie a další.

Samsung Galaxy Note8 bude mít 6.3 palcový displej

Prozatím se stále jedná o pouhé dohady a nevíme, jaký bude nový Note 8. Je pravděpodobné, že telefon vyjde na konci srpna / začátek září. Samsung se bude chtít předvést po fiasku s Note7.

Nokia 9?

Je docela možné, že jsme viděli Nokia 9 a víme její specifikace. Jedná se o Snapdragon 835.

Android hry

Nechybělo i vydání nový android her, které naleznete v sekci android hry. Došlo na nové multiplayerové hry Guns of Boom je android hra, se spoustou akce a podobou k TF2 nebo novou hru, která běží na enginu Unreal Engine 4 Hra, která běží na Unreal Engine 4 Combat Squad Android ke stažení

A další hry…

Odkazy na hry jsou níže.