Vypnout reklamy

Chytré hodinky Huawei Watch GT2 budou k dispozici ve dvou verzích. K dispozici máme několik patentů. Hodinky Watch GT2 bude první nositelné zařízení s Harmony OS.

11.9.2019

Huawei a Harmony OS na chytrých hodinkách GT2

Asi 19. září 2019 je naplánovaná tisková konference Huawei, kde kromě Mate 30 telefonu představí i nové hodinky Watch GT2. Budou to první chytré hodinky od Huawei, které poběží na vlastním systému Harmony.

Harmony OS byl představen tento rok v srpnu a to zároveň s televizi Honor Vision. Operační systém je vytvořen pro mobilní telefony, tablety, chytré hodinky, notebooky, chytré televize a právě tyto hodinky budou prvním nositelným zařízením s tímto systémem.

Patent u EUIPO

4. září 2019 firma podala patent do Německa k EUIPO, kde jsou vyobrazeny různé grafické prvky uživatelského rozhraní. K dispozici je celkem 10 patentů.

Chytré hodinky Huawei GT2
Chytré hodinky Huawei GT2

Očekávají se dva modely těchto hodinek a to varianta Sport a Classic. Chytré hodinky budou vybaveny reproduktorem a mikrofonem, takže s nimi lze telefonovat. Nechybí ani GPS modul a monitor srdeční frekvence.

Model 1 , Model 2 , Model 3 , Model 4 , Model 5 , Model 6 , Model 7 , Model 8 , Model 9

Huawei Watch GT2 s monitorem srdeční frekvence

19. září ve 14:00 bude probíhat konference. Cena hodinek sport bude za 200€.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.