Vypnout reklamy

Huawei a Honor vlajkové telefony získají Android Q okamžitě.

Vydáno dne: 12.5.2019

Vlajkové telefony Huawei a Honor obdrží nový systém Android Q s novým UI EMUI od Huawei okamžitě. Hned jak výjde Android Q na telefonech Pixel.

Není žádným překvapením, že vlajkové telefony značky Huawei a Honor obdrží novou verzí EMUI založenou na Android Q dřív, než ostatní mobilní telefony v portfoliu.

Android Q
Android Q

Nicméně Huawei slíbilo, že nový systém obdrží téměř okamžitě, co vyjde stabilní verze na telefony Pixel. Má se tedy jednat o telefony P30 série, Mate 20 série, Honor View 20 a Magic 2.

Je to obrovská informace a to hlavně z toho důvodu, že třeba EMUI je velmi upraveno od továrního Android systému. Nicméně je jasné, že pár funkcí přímo z Android Q firma ve svém EMUI aplikuje.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více

Tágy: