Vypnout reklamy

Huawei a Seznam.cz uzavírají partnerství

Vydáno dne: 11.8.2020

Huawei začal spolupracovat s firmou Seznam.cz a na našem CZ trhu se tak ve výchozím nastavení objeví v telefonech Huawei vyhledávač seznam.cz nebo aplikace jako jsou Mapy.cz či Novinky.cz

Huawei a Seznam.cz se dohodli na vzájemné spolupráci. Již víte, že Huawei vytvořilo vlastní ekosystém s AppGallery, kde je spousta aplikací a je již 3. největší obchod s aplikacemi a 400 milióny aktivních uživatelů.

Společnost Seznam.cz se rozhodla s Huawei navázat spolupráci a to včetně zpravodajství, které budou součásti nabídky v nových telefonech Huawei. Seznam.cz podporuje snahu firmy Huawei vybudovat vlastní obchod s aplikacemi a nedávno představeny telefony P40, P40 Pro a P40 Lite mají tyto služby k dispozici.

Seznam.cz v telefonech P40, P40 Pro a P40 Lite.

Huawei telefony jsou v české republice velmi populární. Seznam.cz reaguje na to, že veškerá konzumace zpráv i zábavy se stěhuje z PC na mobilní telefony. Uživatelé mobilních telefonu P40, P40 Pro a P40 Lite najdou ve výchozím nastavení nastavené vyhledávání právě na Seznam.cz, ale krom toho i aplikace, jako jsou Mapy.cz a Novinky.cz.

Co v AppGallery najdeme?

V AppGallery od Huawei je také již k dispozici aplikace od Alza.cz, CZC, Komerční banky, Seznam.cz, CSFD.cz, Livesportu, Tipsportu, Youradio nebo Windy. Má se připojit i DámeJídlo, Avas či České dráhy. Co se týče služeb, tak je zde prozatím Bolt.

Buroň Tomáš
Tágy: