Vypnout reklamy
19.11.2018

Informace ohledně skládaného telefonu Huawei

Huawei se pravděpodobně bude snažit dohnat společnost Samsung se skládaným telefonem a dorazí tak s větším displejem. Tentokrát se má jednat o 8 palcový displej po rozlišení, což je oproti 7.3 palcům od Samsungu  velký rozdíl.

Tento skládaný displej bude dodávat společnost BOE. Stejná firma, která tento rok vyrobila zahnutý displej OLED pro telefony Mate 20 Pro. Huawei již v této chvíli rozeslal pár telefonu se skládaným displejem operátorům a podle místních zpráv se nejedná o prototyp nebo nějaký koncept.

V této chvíli však nevíme přesný design nebo specifikace. Nicméně Huawei plánuje vypustit do světa tento skládaný telefon již s podporou 5G sítě. Nicméně pouze Korea bude mít 5G síť připravenou v prvním pololetí 2019.

Je velmi pravděpodobné, že telefon od Huawei se představí na MWC, které se koná počátkem března. Stále však nevíme cenu tohoto telefonu, ale myslíme si, že na české koruny to bude okolo 30 000,- Kč.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.