Rendery Huawei P30

Očekávaný telefon Huawei P30 obdržel CAD rendery. Ten ukáže telefon z několika různých úhlů pohledu. Telefon má mít na zadní straně 3 kamery s LED bleskem. Upozorňujeme, že rendery nejsou oficiální a jsou postaveny na nynějších informací. Nejedná se o oficiální design telefonu. Co se týče výřezu, tak zde bude klasický ve formě kapky, takže […]

Huawei P30

Očekávaný telefon Huawei P30 obdržel CAD rendery. Ten ukáže telefon z několika různých úhlů pohledu. Telefon má mít na zadní straně 3 kamery s LED bleskem.

Upozorňujeme, že rendery nejsou oficiální a jsou postaveny na nynějších informací. Nejedná se o oficiální design telefonu.

Co se týče výřezu, tak zde bude klasický ve formě kapky, takže žádná díra v displeji se podle renderu nekoná, avšak rendery jsou vždy sestavené podle nynějších informací, kterých není mnoho a nejsou ani potvrzené. Právě v tomto výřezu je přední selfie kamera. 

Huawei P30

Huawei P30

Co se týče rámečku, tak ten stále vypadá celkem velký, takže osobně si myslíme, že design se oproti renderům změní, přeci jenom chce Huawei překonat Samsung.

U Huawei P30 nebude chybět typická barva gradient, která vytváří nádherný design. Nebude chybět modrá nebo zelená verze tohoto telefonu. Nevidíme žádný snímač otisků prstů, což značí snímač otisků prstů pod displejem.

Huawei P30

Huawei P30

Displej je o velikosti 6 palců a telefon má rozměry 149.1 x 71.4 x 7.5mm. Telefon bude mít stále 3.5mm audio jack a barevné tlačítko pro zapnutí. P30 disponuje portem USB-C.

Hlavní senzor disponuje 38MPx rozlišením a trojitým senzorem. Huawei P30 zvládne 5x optický zoom. Selfie fotoaparát bude mít 24MPx. Nechybí ani high-end čip Kirin 980 a systém Android 9 Pie na EMUI 9.0.

Zdroj