Vypnout reklamy

Nový telefon Huawei Mate 30 bude disponovat 6.7 palcovým displejem a zároveň s novým čipem Kirin 985. Bude to první telefon s tímto vlajkovým čipem.

6.5.2019

Specifikace Mate 30 – 6.7 palcový displej

Máme k dispozici asi první informace ohledně specifikacích telefonu Huawei Mate 30 Pro. Jedná se o velmi časné informace, takže jsme k ním trošku zdrženliví.

Podle posledních informací se a jednat s malým vylepšením oproti Mate 20 Pro a P30 Pro. Třeba takový displej bude vyroben firmou BOE a to na úrovni 6.71 palcového AMOLED displeje se snímačem otisků prstů v displeji.

V telefonu Mate 30 Pro bude 7nm Kirin 985 čip s modemem Balong 5000 5G. Zadní kamera má celkem čtyři senzory. Telefon bude k dispozici se širokoúhlým senzorem, standardním, teleskopickým a 3D ToF. Není zde informace, jestli se jedná o periskopickou kameru.

Huawei Mate

Baterie a rychlé nabíjení

Baterie v tomto telefonu je 4200mAh a nabízí rychlé nabíjení 55W a nechybí ani podpora bezdrátového nabíjení. Zpětné nabíjení jiného telefonu funguje na 10W.

Huawei má odhalit nový Mate 30 až v říjnu tohoto roku, což je dalších 5 měsíců.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.