Vypnout reklamy

Po špionážním IFA 2018, kde nám někdo vyfotil telefon Huawei Mate 20 z několika úhlu, ale v pouzdru. Tak dnes tu máme reálnou fotografií bez pouzdra. Fotografie není sice ve vysoké kvalitě, ale je dobře, že není telefon v pouzdře. Displej a fotoaparát Když se na to podíváme, tak vidíme cca 6.9 palcový displej AMOLED. […]

12.9.2018

Huawei Mate 20 Pro se objevil na reálné fotce

Po špionážním IFA 2018, kde nám někdo vyfotil telefon Huawei Mate 20 z několika úhlu, ale v pouzdru. Tak dnes tu máme reálnou fotografií bez pouzdra. Fotografie není sice ve vysoké kvalitě, ale je dobře, že není telefon v pouzdře.

Huawei Mate 20 Pro reálná fotografie - Infinity displej

Huawei Mate 20 Pro reálná fotografie – Infinity displej

Displej a fotoaparát

Když se na to podíváme, tak vidíme cca 6.9 palcový displej AMOLED. V horní části telefonu je samozřejmě výřez a po stranách je téměř bez rámečku. Telefon vypadá tenčí než na uniklých reklamních fotografií.

Displej je po stranách zahnutý po vzoru Samsung Infinity Displej. Když mluvíme o výřezu, tak Mate 20 Prodisponovat 24MPx selfie fotoaparátem a 3D technologií skenování obličeje. Huawei dorazí s podobnou technologií co má Apple Face ID.

Na zadní straně telefonu je trojitý fotoaparát ve spolupráci s LEICA.

Datum dostupnosti

Huawei již potvrdil, kdy telefony představí. Huawei Mate 20 Pro a Mate 20 bude představen 16. října v Londýně. Prodej telefonu započne týden po představení.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.