Vypnout reklamy

Nové reklamní video na Huawei Mate 20 se soustředí na čip Kirin 980

Vydáno dne: 30.9.2018

“Vyšší inteligence přichází”. Nejedná se o žádný sci-fi film, ale jedná se o označení posledního reklamního videa Huawei Mate 20 Pro. Velmi si v něm vychvaluje výkon čipu Kirin 980 a rychlost LTE (první na světě s podporou Cat. 21). Druhé video je trošku bizardní. Pravděpodobně se to týká buď to Qmoji nebo rozšířené reality. […]

“Vyšší inteligence přichází”. Nejedná se o žádný sci-fi film, ale jedná se o označení posledního reklamního videa Huawei Mate 20 Pro. Velmi si v něm vychvaluje výkon čipu Kirin 980 a rychlost LTE (první na světě s podporou Cat. 21).

Druhé video je trošku bizardní. Pravděpodobně se to týká buď to Qmoji nebo rozšířené reality. Kdo ví co za tím vším bude.

Nemusíme ani moc dlouho čekat, protože už 16. října bude nový telefon představen. Uvidíme pravděpodobně do té doby několik reklamních videí na fotoaparát. Nicméně Huawei se chválí se svým čipem Kirin 980 a zároveň disponuje trojitou kamerou. A podle všeho trojitý fotoaparát u Huawei Mate 20 má být lepší, než-li kdy předtím.

Zdroj

Buroň Tomáš