Vypnout reklamy

Na rozdíl od telefonu Google Pixel 3 XL, tak Mate 20 Pro nemělo tolik uniklých renderů. Je to snad poprvé, co vidíme telefon v plné síle na renderech. Stále však nemůžeme potvrdil, jestli se jedná o reálné rendery zařízení. Rendery jsou ve třech různých barvách: Modrá, černá a fialová. Všechny barevné varianty mají černý rámeček. […]

25.9.2018

Rendery Huawei Mate 20 Pro se třemi kamerami

Na rozdíl od telefonu Google Pixel 3 XL, tak Mate 20 Pro nemělo tolik uniklých renderů. Je to snad poprvé, co vidíme telefon v plné síle na renderech. Stále však nemůžeme potvrdil, jestli se jedná o reálné rendery zařízení.

Rendery jsou ve třech různých barvách: Modrá, černá a fialová. Všechny barevné varianty mají černý rámeček. Samozřejmě velice atraktivní se jeví telefon ve fialovém provedení .

Tyto rendery jsou stejné, jako předchozí úniky fotografií. Například vidíme zahnuté rohy telefonu po obou stranách, tak jako vlajkové telefony Samsung Galaxy. Taktéž vidíme čtvercové uspořádání zadního fotoaparátu se třemi senzory. Na renderech není žádný snímač otisků prstů, což potvrzuje existenci snímače v displeji.

Zároveň existuje standardní verze Mate 20, který má mít výřez ve tvaru kapky a Mate 20 Lite se standardním výřezem. Nedávno se dostaly na internet fotky obalů a vypadá to, že Mate 20 bude mít snímač otisků fyzicky. Pouze verze “Pro” bude mít snímač v displeji.

Podle všeho dokáže fotoaparát udělat 5X Zoom.

Specifikace

Mate 20 Pro dorazí jako první telefon s Kirin 980 vyrobený na 7nm procesu. Nebude chybět ani podvodní mód, který se tady chystá. Je tady možnost velké baterie o velikosti 4000 mAh.

Telefony Mate 20 se mají představit 16. října.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.