Vypnout reklamy
3.7.2019

Huawei Mate 30 5G v prosinci, Mate X v záři

Jestli jste se obávali o práci na telefonu Mate 30 a to kvůli problémům s Amerikou a zákazem jednotlivých technologií, které ohrožují existenci telefonu Mate 30, tak to se obáváte oprávněně. Nicméně Mate 30 má mít také 5G verzi a opravdu se na ní pracuje.

Nový telefon Mate 30 5G dorazí v prosinci tohoto roku, tedy jestli nebude žádný problém. Společnost o tomto kroku informovala na 5G konferenci v Rusku. Primárně se však zaměří na trh v Rusku. Koluje se však informace, že se můžeme těšit i na mezinárodní verzi. Vše záleží na situaci s Amerikou, jestli se podaří veškeré zákazy odvolat.

Huawei Mate 30
Huawei Mate 30

Telefon Mate X (skládaný telefon) má dorazit v září a tedy po uvedení telefonu Samsung Galaxy Fold. Huawei se chce ujistit, že na trh nevydají prototyp telefonu, tak jak se to stalo Samsungu, kdy musel telefony stáhnout a opravit.

První 5G telefon od Huawei se již na trh dostal a jedná se o Mate 20 X (5G) a k dispozici je na některých místech světa. Ke konci června dokonce i v Rusku.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.