Vypnout reklamy

Huawei Nova 7 SE dorazí již zítra

Vydáno dne: 15.10.2020

Nový mobilní telefon ponese název Huawei Nova 7 SE Vitality Edition s podporou 5G a poběží na čipu Mediatek Dimensity 800U.

Nový mobilní telefon Huawei Nova 7 SE dorazí již zítra. Telefon původně s Kirin 820 a 5G podporou byl zrušen a nově dorazí podle všeho s Mediatek Dimensity 800U.

Důvodem je zákaz výroby ve firmě TSMC a tím pádem i nedostatek čipů, proto zvolený Mediatek.

Telefon dorazí tedy zítra a ponese návod Huawei Nova 7 SE 5G Vitality Edition.

V prodeji bude v jedné kombinaci a to je 8GB RAM a 128GB úložiště. Ostatní specifikace zůstanou stejné a to jsou čtyři kamery na zadní straně (64MPx hlavní + 8MPx širokoúhlá + 2MPx hloubkový senzor + 2MPx makro senzor).

Huawei Nova 7 SE
Huawei Nova 7 SE

Dále telefon nabídne 4000mAh baterií a 40W rychlé nabíjení. Původní verze nova 7 SE dorazil v dubnu tohoto roku a to s cenovkou okolo 400$.

Čip Dimensity 800U nabídne podobný výkon jako Kirin 820 a je vyroben na 7nm výrobním procesu. Cenovka telefonu tak může být velmi podobná.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei Petal Search i jako vyhledávač
Huawei Petal Search

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

AppGallery roste a je třetím největším obchodem s aplikacemi
Aplikace AppGallery

Huawei s AppGallery je již třetím největším obchodem na světě a nabízí kvalitní aplikace v rámci českého trhu. Po analýze Přečíst si více

Huawei ztratí dodavatelé displejů LG i Samsung
Huawei logo

Huawei přišlo o dva dodavatelé displejů. Největší bolest to je hlavně u vlajkových telefonu, kde musí Huawei společnosti Samsung a Přečíst si více

Huawei se nehodlá vzdávat a bude bojovat
Huawei

Firma Huawei se na Evropském trhu nebude vzdát a bude bojovat. V Evropě zaměstnává spoustu lidí a je to pro Přečíst si více

Tágy: