Huawei P20 Lite s 5.6 palcovým displejem, duálním fotoaparátem

Huawei P20 se na MWC vůbec neukázalo. Nicméně ukázaly se jiné mobilní telefony, ale co je hlavní, tak se zde představil telefon Samsung Galaxy S9. Nějakou dobu se spekulovalo, že Huawei P20 bude mít tři zadní kamery, ale až do doby, dokud nevyšly další fotografie. Tentokrát jsou zde fotky,
Huawei P20

Huawei P20 se na MWC vůbec neukázalo. Nicméně ukázaly se jiné mobilní telefony, ale co je hlavní, tak se zde představil telefon Samsung Galaxy S9. Nějakou dobu se spekulovalo, že Huawei P20 bude mít tři zadní kamery, ale až do doby, dokud nevyšly další fotografie.

Tentokrát jsou zde fotky, kde je zadní strana Huawei P20 obalovaná dvěma fotoaparáty. Nicméně verze „Pro“ by mohla mít tři kamery na zadní straně.

Včera k večeru Evan Blass @evleaks uveřejnil fotografie Huawei P20 Lite. Jeden největší rozdíl mezi standardním modelem P20 je snímač otisků prstů. Huawei P20 Lite má snímač na zadní straně, zatímco standardní verze má biometrický senzor v nejnižší části telefonu a jeho rámečku a to na přední straně.

Zadní panel Huawei P20 Lite je z matného designu. Tělo telefonu je z kovového materiálu a záda vypadají na sklo. To staví P20 do jedné řady s novým designem představený s Huawei Mate 10.

Specifikace

Huawei P20 Lite bude disponovat čipem Kirin 659 a poběží na Android 8.0 Oreo. K dispozici je taktéž 4GB RAM a 64GB interní úložiště. Nechybí ani 3520 mAh baterií a fotoaparát disponuje 16 MPx rozlišením s hybridním zoom.

Huawei P20 série a jeho modely budou pravděpodobně oznámeny 27. března v Paříži.