Vypnout reklamy

Huawei P30 Pro dorazí s novou úrovni ZOOM

Po oficiálním oznámení, kdy se představí telefon Huawei P30 série, tak tady máme další informace k tomuto telefonu. Nicméně další informace o telefonu odhaleny nebyly, ale už možná není ani co, protože spoustu informací již víme. Tentokrát se zaměříme na fotoaparát LEICA.

Světový marketingový manažer firmy Huawei Clement Wong řekl Android Central informaci, že nový Huawei P30 bude disponovat periskop kamerou, takže zvládne „super-zoom“.

Telefon bude disponovat čtyřmi senzory na zadní straně, kde je jeden senzor pro široko-úhle zobrazení, ToF senzor (na pravé straně, taková malá tečka), standardní senzor touto kombinací telefon zvedne kvalitu rozšířené reality na úplně novou úroveň. Periskop nahrazuje teleobjektiv z modelu P20 Pro a Mate 20 Pro s cílem udělat to, co ještě nikdo neudělal.

Huawei P30 fotoaparát
Huawei P30 fotoaparát

Huawei chce využít mechanického přiblížení. Nikde není řečeno, až do jakého přiblížení bude telefon schopný ostřit bez toho, aniž by ztratil kvalitu. Třeba takový telefon P20 Pro podporuje 5x hybridní ZOOM a očekává se u P30, že se bude jednat o 10x.

Tohle není všechno. Huawei chystá obrovské vylepšení v oblasti fotografií, kde je málo světla. Tím bude Huawei posouvat focení v nízkých světelných podmínkách na úplně novou úroveň. Podle Wonga se však nebude jednat o pouhou softwarovou úpravu, tak jak je tomu u Pixel 3.

Zdroj