Vypnout reklamy

Huawei P30 série jde na dračku

Vydáno dne: 2.7.2019

Huawei P30 pro je nejprodávanějším mobilním telefonem na trhu od společnosti Huawei. Firma za pouhých 85 dní dosáhla 10 miliónu prodejů.

Huawei P30 série dosáhla 10 miliónu prodejů za pouhých 85 dní. Je to 2x rychleji, než klasická P20. Taktéž se pro společnost Huawei jedná o rekord v podobě 3-měsíčních prodejů.

Na konci května firma Huawei prodala na 100 miliónu mobilních telefonu. Číslovky 100 miliónu dosáhla firma zase o něco rychleji, než tomu bylo minulý rok a jde vidět, že firma stále roste.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Dále tady máme informace, že telefon Huawei P30 Pro získal hodnocení od European Hardware Awards, což je projekt, který uděluje odznaky pro nejlepší mobilní telefony na EU trhu. Podle všeho se funkce SuperSpectrum a SuperZoom kamera dostala mezi největší inovace.

Huawei P30 Pro
Huawei P30 Pro

Samotné chytré hodinky Huawei Watch GT dosáhla rekordu a od dob prodeje od října minulého roku se prodalo na 2 milióny jednotek. Jedná se o nejpopulárnější Huawei chytré hodinky.

Podle zprávy Huawei dosáhl na 282% meziročního růstu. Watch GT běží na svém vlastním systému Lite OS, takže se nejedná o Android OS.

Další zajímavé příspěvky
Huawei P30 Pro New Edition již půjde do prodeje
Huawei firma

Nový mobilní telefon od společnosti Huawei je spíše jen takovým oživením / připomenutím série P30 Pro, která měla ještě Google Přečíst si více

Huawei P30 Pro New Edition s Google službami
Huawei P30 Pro

Huawei P30 Pro bude mít upgradovanou verzi a to Huawei P30 Pro New Edition, kde bude k dispozici nově 8 Přečíst si více

Huawei Mate 30 míří na český trh
Huawei Mate 30 Pro

Huawei Mate 30 Pro k dispozici na českém trhu. Již si ho můžete před-objednat. K dispozici bude mít služby Huawei Přečíst si více

Huawei P30 Lite s EMUI 10
Huawei P30 Lite

Huawei P30 Lite obdrží již teď aktualizaci systému na Android 10 a EMUI 10. Podívejte se, jestli právě váš telefon Přečíst si více

Tágy: