Vypnout reklamy

Huawei Petal Search i jako vyhledávač

Vydáno dne: 21.10.2020

Huawei Petal Search nebude fungovat jen pro vyhledávání aplikací, ale také pro vyhledávání zpráv, videí nebo fotografií.

App Gallery je Huawei obchod s aplikacemi a pokud zde aplikace není, tak díky Petal Search je můžete vyhledat mimo tento obchod a nainstalovat přímo. Nicméně Petal Search bude mít i klasickou funkci vyhledávání.

Huawei tak chce konkurovat firmě Google zcela úplně. Petal Search totiž dokáže vyhledávat zprávy, fotografie i videa. Lze ho používat i pro nákupy, registrace letenek jako u Google nebo Bing. Ve Španělsku a Turecku tuto službu poskytuje Microsoft nezávisle ne indexaci Huawei.

Je tedy možné, že v ČR bude použit například seznam.cz. Petal Search si můžete přidat jako widget na domácí obrazovku pro ještě snadnější přístup. Petal Search je stále však ve fázi vývoje, ale jde správným směrem.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Huawei oficiálně oznámil prodej značky Honor
Huawei firma

Huawei firma prodala značku Honor společnosti v Číně. Otázkou zůstává za kolik a bude moci Honor opět využívat služby Google?

Huawei dorazí s aplikaci Moovit do AppGallery
Huawei AppGallery

Aplikace Moovit míří do AppGallery. Nabídne vám tak možnost plánovat si jednotlivé výlety jakýmkoliv prostředkem.

Intel získal povolení prodávat své čipy Huawei
Intel a Huawei

Intel má povolení obchodovat s firmou Huawei a tím i dodávat své čipy společnosti. Nyní Huawei nemůže vyrábět své vlastní Přečíst si více

Huawei s fotoaparátem v displeji a periskopickým zoom.
Huawei firma

Huawei má patentovaný design telefonu, kde je selfie kamera pod displejem a na zadní straně jsou pak čtyři senzory kamer, Přečíst si více

Tágy: