Vypnout reklamy

Huawei vtipkuje na stranu firmy Apple

Vydáno dne: 13.9.2018

Už určitě víte, že včera Apple představil své nové produkty. Jedná se o telefony iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Všechny tři telefony vypadají podobně, jako iPhone X. Firmě Huawei netrvalo dlouho na představení telefonu odpovědět. Na svém oficiálním účtu Twitter si udělali tak trošku legraci z firmy Apple “Děkujeme, pro ponechání stejných […]

Už určitě víte, že včera Apple představil své nové produkty. Jedná se o telefony iPhone XS, iPhone XS Max a iPhone XR. Všechny tři telefony vypadají podobně, jako iPhone X. Firmě Huawei netrvalo dlouho na představení telefonu odpovědět.

Na svém oficiálním účtu Twitter si udělali tak trošku legraci z firmy Apple “Děkujeme, pro ponechání stejných věcí, uvidíme se v Londýně 16.10.18”.

Společnost tak naráží na vydání nového telefonu Mate 20 a Mate 20 Pro, které se představí v Londýně.

Obě verze telefonu Mate 20 budou disponovat čipem Kirin 980 vyroben na 7nm procesu, stejně jako Apple A12 Bionic v nynějších Apple iPhone. Mate 20 Pro bude mít ještě zahnutý displej po obou stranách, rozšiřitelný výřez, kde bude umístěn 3D skener.

Na druhou stranu Mate 20 obdrží výřez ve tvaru kapky. Nebude tady pokročilé obličejové odemykání. Rozlišení displeje bude také menší, než u verze “Pro”. Na zadní straně uvidíme trojitý fotoaparát.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: