Vypnout reklamy

Huawei Watch GT2 Pro a FreeBuds Pro ANC

Huawei představil nové produkty. Nové hodinky Watch GT2 Pro a sluchátka FreeBuds pro ANC (aktivní odstraňování hluku).

Huawei Watch GT2 Pro

Společnost Huawei včera představila nové chytré doplňky s Huawei Watch GT2 Pro a FreeBuds Pro TWS. Nové hodinky dorazí ve variantě klasické a sportovní. Sluchátka FreeBuds zase nabídnou různé módy.

K dispozici máme i ceny pro Huawei Watch Fit a Huawei FreeLace Pro. Hodinky budou stát 130€ a sluchátka 119€.

Huawei Watch GT2 Pro

Jedná se o vlajkové hodinky, které nabízejí safírové sklíčko, titanové tělo a keramická záda hodinek. Hodinky nabízení 1.39 palcový OLED displej s rozlišením 454 x 454px se dvěma tlačítky po stranách. Je zde také vestavěný GPS, kompas a přehrávání hudby.

Huawei Watch GT2 Pro
Huawei Watch GT2 Pro

Hodinky mají v sobě vlastní čip Huawei Kirin A1 s 32MB RAM a 4GB interním úložištěm. Hodinky zvládají až 100 workout módů a to včetně plavání, lyžování nebo snowboard. Nechybí ani golf. Je zde snímání tepu v podobě funkce TruSeen 4.0+ a sleduje také váš spánek, stres či okysličení krve.

Baterie vydrží 14 dnů s použitím GPS 30 hodin a 24 hodin přehrávání hudby. Do 5 minut nabíječka nabije hodinky pro 10 hodinové použití a je zde podpora Qi bezdrátového nabíjení. Systém v hodinkách je vlastní Lite OS.

Huawei Watch GT2 Pro
Huawei Watch GT2 Pro

Cena hodinek začíná na 329€ pro sportovní variantu a 349€ pro klasickou.

Huawei FreeBuds Pro

Nová sluchátka od Huawei nabízejí změnu profilu dynamicky. Tím se zajísti, že sluchátka dokážou odstranit hluk okolí.

Sluchátka mají právě tři mikrofóny, které se starají o aktivní odstranění hluku. Zároveň však tyto mikrofóny přispívají ke zlepšení zvuku.

Sluchátka FreeBuds
Sluchátka FreeBuds

Životnost baterie s pouzdrem je odhadována na 30 hodin bez aktivního odstraňování hluku a 20 hodin s odstraňováním hluku.

Sluchátka dorazí v černé, bílé a stříbrné barvě za 199€. Na trh dorazí v říjnu.

Sluchátka FreeBuds
Sluchátka FreeBuds