Vypnout reklamy

IFA 2017 – rekapitulace představených telefonu

IFA 2017 v Berlíně je stále v plném proudu, ale hlavní oznámení již bylo na začátku této konference. Samsung se již  odhalil Note 8 před začátkem této konference ale Sony, LG a Motorola ukázaly nové telefony právě během této konference. Takže teď tady máme rekapitulaci z Berlína. Alcatel Telefony Alcatel moc lidí již nekupuje. Určitě […]

IFA 2017

IFA 2017 v Berlíně je stále v plném proudu, ale hlavní oznámení již bylo na začátku této konference. Samsung se již  odhalil Note 8 před začátkem této konference ale Sony, LG a Motorola ukázaly nové telefony právě během této konference.

Takže teď tady máme rekapitulaci z Berlína.

Alcatel

Telefony Alcatel moc lidí již nekupuje. Určitě však pamatujete dobu, kdy telefony nebyly chytré. Každý ze začátku právě disponoval telefonem Alcatel. Alcatel představil 4 chytré telefony a chytré hodinky. K dispozici jsou telefony IDOL 5S, Idol 5, A7 XL a A7.

Acer

Acer se rozhodl, že nové telefony na IFA neukáže, ale ukáže něco jiného. Jedná se o Holo360 kameru, která přichází s čipem Snapdragon 625 a s Android 7.1 Nugát. Pak ještě další 360 kameru Vision360, 15.6 palcový Chromebook a Acer Swift 5.

Honor

Huawei Honor 9

Huawei Honor 9

Telefon Honor 9 v jiné barvě, který jsme již mohli vidět předtím. Trošku zvláštní představení.

Lenovo a Motorola

Motorola Moto X4

Motorola Moto X4

Motorola vyrobila 4 generaci Moto X s duálním fotoaparátem na zadní straně, vodě-odolnost a chytrou přední kameru, která dokáže snímat ve velikosti 16 MPx nebo se 4MPx fotoaparátem, který dokáže redukovat šum v nizkém světle.

Lenovo představila pár hybridních Yoga tabletů. Ale neukázala nic z oblasti chytrých telefonu.

LG

LG V30

LG V30

LG představila skvělý telefon LG V30, jedná se pravděpodobně o nejlepší telefon, který byl na IFA představen. Má skvělý fotoaparát se clonou f/1.6!!! A taktéž skvělým displejem (P-OLED!!). Nesmíme zapomenout na čip Snapdragon 835.

Samsung

Samsung Gear Sport

Samsung Gear Sport

Samsung na IFA však představil nové chytré hodinky pro sport. Jedná se o Gear Sport, Gear Fit 2 Pro a sluchátka Gear IconX (2018).

Sony

V neposlední řadě tady máme oznámení nových vlajkových telefony Japonské firmy Sony. Ta vydala nové telefony XZ1 a XZ1 Compact. K dispozici jsou s rychlým čipem. Sony disponuje skvělým fotoaparátem (avšak ne tak dobrým jako LG V30) a displejem. Má také vylepšený design.

Avšak to není vše. Představena byla i krásná rodina chytrých telefonu řady XA1

Krom toho Samsung představil nová sluchátka i také brýle pro sport RX0. Sluchátka se jmenují AirPods viz. video níže.

https://www.youtube.com/watch?v=kxRXwkVWmBE

RX10

RX10