Vypnout reklamy

Inteligentní tracker Oppo dorazí s Oppo Find X3

Vydáno dne: 26.1.2021

Oppo vyrábí nový inteligentní sledovač po vzoru Apple AirTag a Galaxy SmartTag Plus. Měl by dorazit zároveň s Oppo Find X3.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Oppo již pracuje na vlastním Bluetooth chytrém trackeru, což je zařízení, které může být odhaleno současně s sérií Find X3. Něco podobného má už také Samsung. Tracker tak zavěsíte na batoh, kolo nebo kufr a položku tak snadno najdete pomocí chytrého telefonu.

Apple AirTag se očekává kolem března 2021 a pracuje s technologií UWB, což je rádiová technologie k určení přesné polohy. Samsung pak oznámil Galaxy SmartTag Plus s podporou UWB.

Oppo tak hlásí, že nezůstává pozadu a taktéž pracuje na vlastním Bluetooth trackeru. Krom toho tento výrobce už minulý rok rozšířil portfolio inteligentních hodinek Oppo Watch a 4K QLED televizi.

V květnu roku 2020 podala společnost patent na design pro vyhledávače inteligentních značek Bluetooth a dokumentace pak byla vydáná 26. ledna 2021. K dispozici jsou obrázky zobrazující tracker ze všech stran. Server LetsGoDigital je převedl na rendery.

Tracker bude v černé barvě, která je také patentovaná a v dolním levém rohu je malý kruh, což by mohl být indikátor. Zatím však nevidíme místo pro zavěšení kruhu pro následné zavěšení na batoh nebo cokoliv jiného.

Oppo tracker by měl mít podobné rozměry jako Galaxy SmartTag 4x4cm. Určitě podporuje Bluetooth a je možné, že i UWB.

Oppo Find X3

Již kolem března se představí tři modely Find X3 Lite, Find X3 Neo a Find X3 Pro. Oppo tak s těmito telefony představí Bluetooth Smart Tag.

První fotky Oppo X3 Pro jsou již k dispozici a tento telefon bude mít 6.7 palcový displej s 50MPx fotoaparátem, kde jsou čtyři senzory na zadní straně.

Nabíjecí výkon je až 65W s podporou SuperVooc 2.0 a 30W nabíjení bezdrátově AirVOOC.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky