Samsung Galaxy Smart Tag oficiálně

Hlídejte si věci se svým Galaxy Smart Tag a pokud něco někde ztratíte, tak to okamžitě naleznete. Dosah je až 120 metrů.

Samsung oznámil krom telefonu a sluchátek také přívěšek SmartTag, který pomáhá v hledání ztracených věcí. Stačí ho jenom na své věci přidělat a máte vystaráno.

Baterie v tomto přívěšku podle všeho vydrží několik měsíců a přívěšek je připojen skrz Bluetooth 5.0 (LE) a Smart Tag+ má ještě k tomu Ultrawide Band. Nicméně toto zařízení má vyjít později v tomto roce.

Právě tento přívěšek má Vám pomoci v hledání ztracených věcí, tedy pokud ho na tyto věci přiděláte. Následně se spáruje s aplikací Samsung SmartThings a uvidíte například poslední pozici. Dosah je 120 metrů.

Přívěšek je vodě-odolný a prachu vzdorný a je kompatibilní pouze s telefony Galaxy, tablety a hodinkami. Tedy funguje pouze se zařízením Samsung.

Dostupnost

Přívěsek Samsung Galaxy SmartTag bude na českém trhu ke koupi od 29. ledna 2021 v černé a v druhé polovině února ve světle béžové barvě. Doporučená maloobchodní cena je 899 Kč.