Vypnout reklamy

Jaké telefony byly v roce 2020 nejzajímavější?

Rok 2020 je už sice delší dobu za námi, ale pokud si budete chtít tento rok koupit telefony z minulého roku, tak určitě budou levnější a pro některé tak může být výhodná koupě.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Nejlepším vlajkovým telefonem roku 2020 se stává Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, telefon má i nejlepší skóre mezi Android telefony a zároveň nemá ani špatný fotoaparát. Nevýhodou je velký displej, který je pro některé nepraktický. Samsung navíc řekl, že se nechystá ukončit Note sérií, takže tento rok očekáváme další tento bezvadný telefon. Vyjde pravděpodobně někdy v srpnu.

Zabiják vlajkového telefonu roku 2020

Samsung Galaxy S20 FE
Samsung Galaxy S20 FE

Zabiják vlajkového telefonu roku 2020 se stává Samsung Galaxy S20 FE 5G a to z toho důvodu, že má v sobě nejnovější čip Snapdragon 865 a to i v Evropě. Tedy pokud nemáte rádi exynos a chcete mít podobný telefon, jako je vlajkový telefon Galaxy S20, tak s fanouškovskou edicí S20 nešlápnete vedle.

Nejlepší fotoaparát v telefonu roku 2020

Mate 40 Pro
Mate 40 Pro

O nejlepší kamerový telefon se postará Huawei Mate 40 Pro. I přesto, že nemá telefon Google služby a tak se nemůže těšit oblibě ve světě, tak má telefon asi nejlepší fotoaparát. Dal by se porovnávat s iPhone 12 Pro Max, který má vyšperkovaný fotoaparát.

Dostupný telefon roku 2020

Poco X3
Poco X3

Mezi nejlepší dostupné telefony patří Poco X3 NFC. Pokud jste hledali telefon střední třídy tedy něco okolo 10 000 Kč, tak Poco X3 NFC je ta správná volba. Nenajdete žádný jiný cenově dostupnější telefon v poměru výkonu. Hned na druhé místo je Samsung Galaxy A51.

To je takové shrnutí. Vlajkové telefony roku 2020 se dostanou na cenu okolo 15 000,- Kč, podobně jako tomu bylo minulý rok a tedy posouvají se do pásma dostupnějších telefonu. Určitě tak poklesne cena i Poco X3. To vše z důvodu nástupu nových telefonu pro rok 2021. Nicméně, pokud nechcete utrácet spoustu peněz, tak ani s těmito minulými modely nešlápnete vedle.