Vypnout reklamy

Máme k dispozici road mapu pro rok 2020 a sérií telefonu Galaxy A. K dispozici budou telefony i se čtyřmi senzory s ToF senzorem nebo klasickým hloubkovým senzorem.

22.8.2019

Jakou kameru budou mít jednotlivé telefon Galaxy A

Samsung již řekl, že bude mít další verze mobilního telefonu Galaxy A. Jedná se o velmi populární telefony střední třídy. Telefony mají skvělou obrazovku, skvělou baterií, dobrý design a decentní kameru.

K dispozici máme road mapu Galaxy A pro rok 2020 a jejich kamery. Dorazí telefony se třemi a v některých případech se čtyřmi senzory.

Nově bude k dispozici nejméně 8 nových mobilních telefonu se 7 různými hlavními kamerami od 13MPx po 108MPx. Nižší třída Galaxy A21, A31 a A41 bude bez teleskopického senzoru, ale má širokoúhlý senzor a hloubkový. Vyšší verze už mají čtyři senzory s hloubkovým senzorem i teleskopickým.

Samsung Galaxy A 2020
Samsung Galaxy A 2020

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)