Vypnout reklamy

Kdy oficiálně vyjde Fortnite na Android?

Neoficiální cestou lze Fortnite hrát na mobilním telefonu, ale někteří stále vyčkávají na plnou hru a nikoliv beta verzi. Zatímco hráči na Playstation 4, Xbox One, a také iPhone, iPad, již hru mají, tak Android hráči si musí stále počkat. Kdy? To si povíme. Jelikož oficiálně měla hra vyjít již 24. července, tak se stále nic nestalo […]

Fortnite

Neoficiální cestou lze Fortnite hrát na mobilním telefonu, ale někteří stále vyčkávají na plnou hru a nikoliv beta verzi. Zatímco hráči na Playstation 4, Xbox One, a také iPhone, iPad, již hru mají, tak Android hráči si musí stále počkat. Kdy? To si povíme.

Jelikož oficiálně měla hra vyjít již 24. července, tak se stále nic nestalo a každý stále očekává, kdy hra vyjde. Stále není k dispozici na Android telefony i přesto, že iOS již hru mají. Důvod tohoto zdržení je podle Epic Games a Tencent ten, že je potřeba hru optimalizovat na různé Android telefony, aby si ji mohli zahrát i ti, kteří nedisponují silným telefonem.

Podle společnosti má hra vyjít toto léto. Jsou si samozřejmě vědomi, že spousta lidí je na hru natěšena a ihned, jak budou mít více informací, tak dají vědět. Zároveň si chtějí být jistí, že bude hra běžet dobře na většině Android telefonu, takže potřebují více času.

Léto končí 23. září, takže mají ještě dva měsíce na dokončení. Avšak může to být kdykoliv, třeba i zítra.

Zdroj