Kódové označení Samsung Galaxy Note 8 je na světě

Samsung Galaxy S8 a S8+ bude mít své zářivé představení na konci tohoto měsíce, ale jak to vypadá s novým Galaxy Note 8? Víme, že Samsung se bude snažit prodat i některé Note 7 telefony ve Vietnamu. U většiny telefonu se rozhodli vyměnit baterie, které nemají vybuchovat. Podle serveru SamMobile bude mít Samsung Galaxy Note 8 […]

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy S8 a S8+ bude mít své zářivé představení na konci tohoto měsíce, ale jak to vypadá s novým Galaxy Note 8? Víme, že Samsung se bude snažit prodat i některé Note 7 telefony ve Vietnamu. U většiny telefonu se rozhodli vyměnit baterie, které nemají vybuchovat.

Podle serveru SamMobile bude mít Samsung Galaxy Note 8 kódové označení „great“. Podle názvu usuzujeme, že se bude jednat o telefon, který bude hrdým následníkem Galaxy Note7.

Modelové číslo tohoto telefonu se taktéž dostalo na svět. Jedná se o model SM-N950F pro mezinárodní odemčenou variantu. Stejně jako Galaxy S7 a Note 7 modely bude mít i tento odlišné pouze poslední písmenko a to podle toho, na který trh se telefon hodí.

K dispozici také repasované Note 7

SamMobile taktéž informovalo právě o repasovaných Note 7, které začne prodávat na domacím trhu. Kódové označení by mělo být SM-N935 (Grace R).

Samsung Galaxy S8 a S8+ je trošku jiný telefon, než je Samsung Galaxy S7 a S7 Edge. Docela se těšíme na to, jak bude Samsung Galaxy Note 8 vypadat. Věříme, že se předvedou a už žádné vybuchující telefony nebudou.