Vypnout reklamy

Lenovo má skvělý finanční výsledek za rok 2018

Vydáno dne: 27.5.2019

Lenovo má skvělý finanční výsledek za minulý rok a to díky silnému poslednímu čtvrtletí roku 2018, kde byl růst dvou ciferný.

Lenovo právě sdělilo své finanční výsledky za minulý rok a vypadá to, že i tento rok se bude společnosti dařit. Tento pozitivní výsledek je právě díky nové strategií společnosti Lenovo.

Společnost má obrat ve výši 51 miliard $, což je rekord a nárůst o 12.5% meziročně. Firma má příjem před zdaněním okolo 856 milionu $, což je o 459% nárůst meziročně.

Lenovo
Lenovo

Růst byl zapříčiněn právě silným posledním čtvrtletím minulého roku, kde byl růst ve dvouciferných číslech a to obrat 11.7 miliard $. Dařilo se ve všech odvětvích a to včetně Motoroly. Příjem před zdaněním bylo 180 miliónu $, což je poprvé od dob akvizice společnosti x86 a Motoroly.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Telefon od Lenovo ze 600 000 body na AnTuTu
Lenovo

Mobilní telefon Lenovo dosáhl 600 000 bodů v testu na AnTuTu. Tento test ukazuje, že se jedná o opravdu silný Přečíst si více

Lenovo ZUI 11.5 Beta je k dispozici zároveň s Lenovo One
Lenovo Z6

Nové uživatelské rozhraní od společnosti Lenovo je tady. Prozatím však v beta verzi ZUI 11.5, které je založené na systému Přečíst si více

Skládací telefon od Lenovo
Skládací telefon Lenovo

Skládací telefon od Lenovo dorazí pravděpodobně pod značkou Motorola ještě ke konci roku za přijatelnou cenu, avšak v osekané verzi.

Nový telefon Lenovo střední třídy na TEENA
Lenovo Z6 Pro

Lenovo představí již brzy další telefon střední třídy. Má se jednat o model L3811 a dorazí s osmijádrovým procesorem a Přečíst si více

Tágy: