Vypnout reklamy

Lenovo ukázalo svůj nový telefon na sociální sítí Weibo a nahrál tak čtyři plakáty pro nadcházející Z5s. Podle všeho nový telefon Lenovo Z5s bude mít více jak 8GB RAM a míří na úroveň 10GB RAM. Bude se jednat o silné herní zařízení. Podle plánu se má nové Lenovo Z5s představit 18. prosince a nabídne až […]

15.12.2018

Lenovo ukázalo telefon s více jak 8GB RAM

Lenovo ukázalo svůj nový telefon na sociální sítí Weibo a nahrál tak čtyři plakáty pro nadcházející Z5s. Podle všeho nový telefon Lenovo Z5s bude mít více jak 8GB RAM a míří na úroveň 10GB RAM. Bude se jednat o silné herní zařízení.

Podle plánu se má nové Lenovo Z5s představit 18. prosince a nabídne až tři senzory fotoaparátu na zadní straně. Podle informací taktéž víme, že telefon má být poháněn čipem Snapdragon 678. Trošku nechápeme, jak tento čip dokáže na druhou stranu utáhnout high-end hry. Škoda, že s 10GB RAM Lenovo neimplementovalo silnější čip.

Displej telefonu je 6.3 palců a nabízí 3210mAh baterií. Na zadní straně je snímač otisků prstů a systém Android 9 Pie.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.