Vypnout reklamy

Lenovo Z5s bude již brzy vydán a tentokrát tady máme menší únik informací na sociální sítí Weibo. Telefon dorazí ve dvou verzích. Standardní verze má mít Snapdragon 678, ale teď vidíme i silnější verzi Z5s Ferrari Edition. Má se jednat o rychlejší variantu k tomuto telefonu a nabídne Qualcomm Snapdragon 845. Tohle však není vše. […]

Lenovo Z5s bude již brzy vydán a tentokrát tady máme menší únik informací na sociální sítí Weibo. Telefon dorazí ve dvou verzích. Standardní verze má mít Snapdragon 678, ale teď vidíme i silnější verzi Z5s Ferrari Edition.

Má se jednat o rychlejší variantu k tomuto telefonu a nabídne Qualcomm Snapdragon 845. Tohle však není vše. Z fotografie jde vidět, že telefon bude mít 12GB RAM a 128GB interní úložiště. Pokud je to tedy pravda, tak telefon Lenovo Z5s Ferrari Edition je prvním telefonem se 12GB RAM.

Lenovo Z5s

Lenovo Z5s

Samozřejmě to nemusí být vůbec pravda. Dnes se však telefon odhalí, takže vám budeme moci napsat více. Prozatím to musí stačit.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.