Vypnout reklamy

LG dorazí s LG G8 a V50 ThinQ na MWC 2019

Vydáno dne: 31.1.2019

Již teď víme, s čím společnost LG dorazí na MWC 2019 v Barceloně. Samozřejmě s novým vlajkovým telefonem LG G8 a zároveň představí LG V50 ThinQ, ale s 5G podporou. Telefon LG V50 ThinQ s 5G podporou se připraví na souboj s telefony Galaxy S10 X, které mají dorazit taktéž v březnu tohoto roku. Nový […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Již teď víme, s čím společnost LG dorazí na MWC 2019 v Barceloně. Samozřejmě s novým vlajkovým telefonem LG G8 a zároveň představí LG V50 ThinQ, ale s 5G podporou.

Telefon LG V50 ThinQ s 5G podporou se připraví na souboj s telefony Galaxy S10 X, které mají dorazit taktéž v březnu tohoto roku.

Nový telefon LG V50 ThinQ bude mít 6 palcový displej a nové uživatelské rozhraní, které vám povolí ovládat aplikace a multimédia pouhým mávnutím rukou do stran. Poháněn bude novým čipem Snapdragon 855 a chlazení je poskytování skrz komory, aby byl telefon neustále v chladu. Nechybí ani 4000mAh baterie.

LG chce vyhrát válku se Samsungem právě v technologií 5G. Cena takového telefonu pak bude okolo 1160$ – 1340$.

LG G8 ThinQ bude odhalen ve stejný čas, ale bude se jednat o telefon s podporou 4G. Snad poprvé se představí jak série G a V. Obvykle telefon série G jde do prodeje v první polovině roku a série V zase ve druhé polovině.

Co se týče série G, tak právě telefon LG G8 bude posledním telefonem série a podle všeho ve druhé polovině roku firma představí novou sérií.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky