Vypnout reklamy
31.1.2019

LG dorazí s LG G8 a V50 ThinQ na MWC 2019

Již teď víme, s čím společnost LG dorazí na MWC 2019 v Barceloně. Samozřejmě s novým vlajkovým telefonem LG G8 a zároveň představí LG V50 ThinQ, ale s 5G podporou.

Telefon LG V50 ThinQ s 5G podporou se připraví na souboj s telefony Galaxy S10 X, které mají dorazit taktéž v březnu tohoto roku.

Nový telefon LG V50 ThinQ bude mít 6 palcový displej a nové uživatelské rozhraní, které vám povolí ovládat aplikace a multimédia pouhým mávnutím rukou do stran. Poháněn bude novým čipem Snapdragon 855 a chlazení je poskytování skrz komory, aby byl telefon neustále v chladu. Nechybí ani 4000mAh baterie.

LG chce vyhrát válku se Samsungem právě v technologií 5G. Cena takového telefonu pak bude okolo 1160$ – 1340$.

LG G8 ThinQ bude odhalen ve stejný čas, ale bude se jednat o telefon s podporou 4G. Snad poprvé se představí jak série G a V. Obvykle telefon série G jde do prodeje v první polovině roku a série V zase ve druhé polovině.

Co se týče série G, tak právě telefon LG G8 bude posledním telefonem série a podle všeho ve druhé polovině roku firma představí novou sérií.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.