Vypnout reklamy

LG G8 ThinQ rendery

LG G8

Na počátku měsíce se rendery tohoto telefonu objevili na internetu pod názvem „Alpha“. Nicméně velmi rychle byly tyto rendery zdiskreditovány a podle všeho se nejednalo o tento telefon. Nicméně dnes máme od XDA Developers rendery pro LG G8 ThinQ.

Server phonearena.com si zajistila i potvrzení od samotné LG. Telefon má větší výřez na přední straně a dvě kamery na zadní straně.

Duální kamera na zadní straně nahrazuje jednu kameru, která byla vertikálně umístěna právě na LG G7 ThinQ. Nicméně kamerové uspořádání je podobné, jako u renderu, které byly v minulosti zveřejněny, ale následně shozeny ze stolu.

Jako obvykle, tak na zadní straně máme logo firmy LG ve spodní části a název G8 ThinQ uprostřed a nechybí ani LED blesk. Taktéž můžeme vidět snímač otisků prstů na zadní straně. Pokud je to pravda, tak firma LG nezařadila technologií snímač otisků prstů do displeje, což je velká škoda, protože konkurenti Samsung nebo Huawei tento snímač má v displeji.

LG G8

LG G8

Přední část LG G8 ThinQ

Co se týče přední části, tak vidíme více zahnuté rohy telefonu. Telefon se velice podobá telefonu LG V40 ThinQ. Vadí nám velký výřez v displeji, což by opět nemuselo být.

V tomto výřezu je jedna selfie kamera a čtyři různé senzory. Funkce těchto senzorů je v této chvíli jedna velká neznámá, ale je pravděpodobné, že se jedná o alternativu k Apple Face ID a Huawei Face Unlock.

Šíření zvuku skrz displej

Ve výřezu chybí reproduktor, což značí a potvrzuje informaci, že firma LG využívá novou technologií a to je zvuk v displeji. To znamená, že se zvuk šíří displejem za pomocí vibrací.

LG G8 příští měsíc

LG G8

LG G8

Jak jsme už psali, tak LG G8 by se měl představit na MWC 2019 v únoru. Telefon však dorazí se starším čipem Snapdragon 845, což je další zklamání, protože čim už byl v telefonu LG G7 ThinQ a LG V40 ThinQ. Pokud je tedy vše správně, tak firma LG už po druhé použije starší čip do vlajkového telefonu namísto nového.

Specifikace telefonu

LG G8 ThinQ dorazí se 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. Nechybí ani 3.5mm audio jack a 6.1 palcový OLED displej.

Nicméně podle všeho má společnost přivézt na svět taktéž 5G telefon se Snapdragon 855 a 4000mAh baterií. Chlazení telefonu bude také na vyšší úrovni.

Podle všeho telefon dorazí k prodeji v březnu, aby mohl lépe konkurovat telefonu Galaxy S10.