Vypnout reklamy

LG G8s ThinQ konečně v celém světě

Vydáno dne: 7.7.2019

Odlehčený telefon vlajkového telefonu LG G8 ThinQ je tady. Nazývá se LG G8s ThinQ a nabídne stejně silný čip, ale horší fotoaparát.

LG na MWC 2019 událost ukázala nový telefon LG G8s ThinQ po boku LG G8 a LG V50. Nicméně verze s dorazila na trh na Taiwanu v červnu 28 a 2. července se konečně dostala na pulty obchodů v celém světě.

Právě telefon LG G8s ThinQ je telefon, který je dostupnější variantou LG G8 ThinQ vlajkového telefonu. Telefon nabízí 6.21 palcový Full HD+ displej s trojitou kamerou.

I přesto, že se jedná o odlehčený model, tak LG G8s ThinQ nabídne čip Snapdragon 855 se všemi funkcemi. LG však u tohoto modelu povoluje pouze 18W nabíječku Quick Charge 3.0. Zadní fotoaparát se skládá z 12MPx hlavního senzoru, 13MPx širokoúhlého senzoru, 12MPx teleskopického senzoru.

LG G8s ThinQ
LG G8s ThinQ

Selfie fotoaparát

Přední fotoaparát nabízí 8MPx a senzor se Z Kamerou a ToF technologií. LG G8s ThinQ disponuje Hand ID gesty, takže můžete odemknout telefon je pouhým mávnutím před telefonem. Krom toho můžete snížit nebo zvýšit hlasitost a nemusíte se ničeho dotýkat.

Telefon dorazí se 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. Co se týče cen na jednotlivých trzích, tak to ještě nevíme, ale uvidíme, jak dorazí telefon do ČR.

Zdroj

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: