Vypnout reklamy

LG na MWC 2019 událost ukázala nový telefon LG G8s ThinQ po boku LG G8 a LG V50. Nicméně verze s dorazila na trh na Taiwanu v červnu 28 a 2. července se konečně dostala na pulty obchodů v celém světě.

Právě telefon LG G8s ThinQ je telefon, který je dostupnější variantou LG G8 ThinQ vlajkového telefonu. Telefon nabízí 6.21 palcový Full HD+ displej s trojitou kamerou.

I přesto, že se jedná o odlehčený model, tak LG G8s ThinQ nabídne čip Snapdragon 855 se všemi funkcemi. LG však u tohoto modelu povoluje pouze 18W nabíječku Quick Charge 3.0. Zadní fotoaparát se skládá z 12MPx hlavního senzoru, 13MPx širokoúhlého senzoru, 12MPx teleskopického senzoru.

LG G8s ThinQ
LG G8s ThinQ

Selfie fotoaparát

Přední fotoaparát nabízí 8MPx a senzor se Z Kamerou a ToF technologií. LG G8s ThinQ disponuje Hand ID gesty, takže můžete odemknout telefon je pouhým mávnutím před telefonem. Krom toho můžete snížit nebo zvýšit hlasitost a nemusíte se ničeho dotýkat.

Telefon dorazí se 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. Co se týče cen na jednotlivých trzích, tak to ještě nevíme, ale uvidíme, jak dorazí telefon do ČR.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.