Vypnout reklamy

LG G8s ThinQ konečně v celém světě

Vydáno dne: 7.7.2019

Odlehčený telefon vlajkového telefonu LG G8 ThinQ je tady. Nazývá se LG G8s ThinQ a nabídne stejně silný čip, ale horší fotoaparát.

LG na MWC 2019 událost ukázala nový telefon LG G8s ThinQ po boku LG G8 a LG V50. Nicméně verze s dorazila na trh na Taiwanu v červnu 28 a 2. července se konečně dostala na pulty obchodů v celém světě.

Právě telefon LG G8s ThinQ je telefon, který je dostupnější variantou LG G8 ThinQ vlajkového telefonu. Telefon nabízí 6.21 palcový Full HD+ displej s trojitou kamerou.

I přesto, že se jedná o odlehčený model, tak LG G8s ThinQ nabídne čip Snapdragon 855 se všemi funkcemi. LG však u tohoto modelu povoluje pouze 18W nabíječku Quick Charge 3.0. Zadní fotoaparát se skládá z 12MPx hlavního senzoru, 13MPx širokoúhlého senzoru, 12MPx teleskopického senzoru.

LG G8s ThinQ
LG G8s ThinQ

Selfie fotoaparát

Přední fotoaparát nabízí 8MPx a senzor se Z Kamerou a ToF technologií. LG G8s ThinQ disponuje Hand ID gesty, takže můžete odemknout telefon je pouhým mávnutím před telefonem. Krom toho můžete snížit nebo zvýšit hlasitost a nemusíte se ničeho dotýkat.

Telefon dorazí se 6GB RAM a 128GB interním úložištěm. Co se týče cen na jednotlivých trzích, tak to ještě nevíme, ale uvidíme, jak dorazí telefon do ČR.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: