Vypnout reklamy

Máme k dispozici rendery mobilního telefonu LG G8X ThinQ. Telefon bude mít 3.5mm audio jack a má kovový rámeček, snímač otisků v displeji i reproduktor.

LG G8 ThinQ se představil již přes 6 měsíci a LG na nic nečeká a přinese na IFA 2019 aktualizovanou verzi tohoto telefonu. K dispozici máme tedy pár informací.

Můžeme již teď říct sbohem širokému výřezu nebo gestům. LG si připravilo design, který více vyhovuje jeho zákazníkům a samotní zákaznicí si toto přáli. Široký výřez je tedy pryč a místo něho je tady výřez ve tvaru kapky pro umístění přední kamery.

Není teď jisté, jestli LG vylepší i tento selfie senzor. Avšak usuzujeme podle výřezu, tak zde není místo pro 3D kameru v G8 ThinQ, který slouží pro odemykání za pomoci tváře a hlavně ovládání gesty.

LG G8 ThinQ
LG G8 ThinQ

Dále je tady detail na velký reproduktor na okraji kovového rámečku.

Jinak je si telefon podobný s předchůdcem. Telefon má velikost 159.3 x 75.8 x 8.5mm a disponuje 6.35 palcovým displejem. G8 ThinQ je oproti tomuto telefonu menší.

Duální fotoaparát

LG G8 ThinQ
LG G8 ThinQ

I napříč tomu, že firma měla od svých zákazníků rozporuplné reakce na duální fotoaparát u LG G8 ThinQ, tak i přesto nebude u tohoto vylepšeného telefonu trojitý fotoaparát. Bude se tedy jednat pravděpodobně jen o vylepšení těchto senzorů. Má se vrátit automatické ostření za pomoci laserů.

Snímač otisků prstů tady také není a je tedy jasné, že již bude v displeji. Je zde dedikované tlačítko pro Google Asistenta, dvě tlačítka pro ovládání hlasitosti a tlačítko pro zapnutí. Je zde USB-C port, 3.5mm audio jack, reproduktor.

Procesor a více informací o dostupnosti

Telefon má dorazit se Snapdragon 855 nebo Snapdragon 855 Plus. Dále nebude chybět 6GB RAM a 128GB rozšiřitelné úložiště. Je zde varianta i s 8GB RAM. Dále software Android 9 Pie s možnosti přechodu na Android 10 Q.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.