Vypnout reklamy

LG G8X ThinQ bude představen na IFA 2019. Bude se tedy jednat o třetí variantu tohoto vlajkového telefonu. Specifikace a technologie jsou prozatím neznámé.

LG tak trošku změnilo svou produktovou strategií. Společnost totiž vydá na IFA 2019 svůj telefon LG V60 ThinQ 5G, který má nahradit nynější úspěšný model LG V50 ThinQ 5G.

Firma tak vydá tento rok rovnou dva telefony řady V a u obou se jedná o vlajkovou specifikací. Společnost také v únoru oznámila telefon LG G8 ThinQ a dostupnější verzi s trojitou kamerou LG G8s ThinQ. Společnost LG však chystá ještě třetí variantu LG G8.

Podle serveru Android World se má objevit na IFA 2019 nový telefon LG G8X ThinQ. Není však úplně jasné, jaké specifikace, technologie bude telefon G8X ThinQ mít, ale existence ochranné známky je (zjištěno na LetsGoDigital). O ochrannou známku si firma požádala 2. srpna.

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.